Srdecne vítejte v hostinci Schmirl v obci Puchberg am Schneeberg! 

Obec Puchberg am Schneeberg lezí vnádherném údolním kotli asi 80 km jizne od Vídne.

Obec Puchberg jsou klimatické lázne sdlouhou tradicí a s vynikající infrastrukturou pro cestovní ruch, které uz více nez 100 let vkazdé rocní dobe pritahují hosty, také zCeské republiky a ze Slovenska.

Schneeberg, nejvýchodnejší výbezek Alp a nejvyšší hora rakouské spolkové zeme Dolní Rakousy, impozantne se tycící se svými 2075 metry, je oblíbeným cílem výletu a místem rekreace, vzime se tešícím predevším velkému zájmu lyzaru.

….Dovolená od A az do Z…

Nabídka pro volný cas sahá od alpského lyzování, behu na lyzích, projízdek vdrozkách tazených konmi, pešího putování lesy a horskými pastvinami všech stupnu obtíznosti, lázenského parku s rybníkem, stezky zdraví skúrami podle lidového lécitele Kneippa, kulturní stezky, vodopádu, nekrytého koupalište s bazény, krytých koupališt, sauny, wellnes nabídek, muzea obce Schneeberg az potenisovou halu a tenisová hrište, jízdu na koni, sedackovou lanovku, stezku pro lukostrelce, létání na padáku, cyklistiku a jízdu na horském kole, jízdu vlakovou soupravou Salamander (Mlok) nebo ozubnicovou vlakovou soupravou Zacki na Hochschneeberg…

Náš na klidném míste se nacházející hostinec má 15 pokoju pro hosty (23 luzek), všechny pokoje mají WC, sprchu, satelitní televizor, telefon, balkón nebo nádherný výhled na horu Schneeberg. Do centra obce Puchberg je to jen nekolik minut pešky. Ostrovy klidu jsou naše zimní zahrada s krbem, velká terasa pro slunení nebo naše více nez 3000m² velká zahrada s rybníkem, zahradním pavilónkem a lavickami ve stínu ovocných stromu, snádherným výhledem na horu Schneeberg a s loukou pro slunení, kde si muzete uzívat prírodu a dýchat dobrý vzduch.

Ceny pokoju pro rok 2015/16

Ceny našich pokoju jsou ceny inkluzive, obsahují všechny dane a také lázenský a regionální poplatek (2,30 euro) a platí pro osobu a den.

Kategorie pokoju a stravování:

Nocleh se snídaní

Polopenze svolitelným menu stravování

Plná penze svolitelným menu stravování

Komfortní pokoj svýhledem na horu Schneeberg (dvojluzkové a jednoluzkové pokoje)

EUR 33,--

EUR 40,--

EUR 45,--

Komfortní pokoj sbalkónem (jednoluzkové pokoje)

EUR 33,--

EUR 40,--

EUR 45,--

Exkluzivní pokoj sbalkónem nebo svýhledem na horu Schneeberg (dvojluzkové pokoje)

EUR 37,--

EUR 44,--

EUR 49,--

7=6: 5.1.2016 - 19.03.2016, 24.09.2015 -29.10.2016

Deti vpokoji rodicu (detské luzko sohrádkou zdarma)

0-2roky zdarma

2-6 roku -50%

6-12 roku -30%

 

Jednoluzkový pokoj je bez príplatku!

Príplatek za pouze jednotlivý nocleh za kazdou osobu:

EUR 4,--

Polopenzi a plnou penzi lze obdrzet az od 3 dnu pobytu. Poplatky za stornování se úctují podle zákona o cestovních kancelárích pri predcasném odjezdu a u pokoju rezervovaných na objednávku. Do pokoju pro hosty bohuzel nelze prijímat psy.